Przewodniczący rady nadzorczej JSW odchodzi ze spółki. Przejdzie do Tauronu

2 godzin temu
Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. — poinformowała JSW w środowym komunikacie. Decyzję uzasadnił podjęciem nowych obowiązków zawodowych.
Idź do oryginalnego materiału