Przemówienie Nawrockiego! "18 maja to referendum"
1 rok temu
Zdjęcie: Karol Nawrocki / autor: PAP/Tomasz Gzell
"Jestem tutaj z miłości do Polski. Jestem tutaj, by załatwić sprawy obywateli państwa polskiego" - mówił Karol Nawrocki podczas konwencji programowej.
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Przemówienie Nawrockiego! "18 maja to referendum"
Powiązane
Rumunia i Mołdawia zjednoczone? Przyjęto projekt ustawy
4 godzin temu













