Prezydent podpisał nowelizację o zarządzaniu kryzysowym

2 dni temu

Prezydent Karol Nawrocki podpisał dzisiaj nowelizację ustawy o zarządzaniu kryzysowym. Przewiduje ona m.in. rozwój systemów ostrzegania, alarmowania i komunikacji kryzysowej oraz doprecyzowanie zasad współpracy między organami krajowymi.

APW, PAP

Idź do oryginalnego materiału