Prezydent Nawrocki zaadoptował niedźwiedzia. "Miś Batyr"
3 tygodni temu
Zdjęcie: /Piotr Nowak /PAP
"Prezydent ponownie zaadoptował zwierzaka" - ogłosił w mediach społecznościowych osobisty fotograf Karola Nawrockiego - Mikołaj Bujak. Okazuje się, iż chodzi o niedźwiedzia, który otrzymał imię Batyr. To część pseudonimu używanego kiedyś przez obecnego prezydenta.
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Prezydent Nawrocki zaadoptował niedźwiedzia. "Miś Batyr"
Powiązane
Żurek vs Korneluk. Kłótnia o stołki w prokuraturze
2 godzin temu
Kultura w "Wyborczej" i Gazeta.pl ze wspólną szefową
2 godzin temu
Polecane
Brutalna zbrodnia w Niemczech. 6-latka nie żyje
2 godzin temu









