Praca w Jasionce. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP) rekrutuje

carpatiabiznes.pl 3 tygodni temu
Zdjęcie: pażp rzeszów jasionka

Jasionka/Praca. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP) to jedyna w Polsce organizacja, która dba o bezpieczeństwo na polskim niebie.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce instytucją, która szkoli i zatrudnia cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego.

Oferta pracy (PAŻP/Rzeszów-Jasionka)

Specjalista ds. Elektroenergetyki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i eksploatacja instalacji, systemów i urządzeń tj.: rodzielnic SN i nn, systemów zasilania bezprzerwowego przemienno-prądowego UPS i stałoprądowego – siłowni DC, systemów zasilania awaryjnego (zespołów prądotwórczych).
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń, systemów i instalacji ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń opartych o systemy skomputeryzowane.
  • Lokalizowanie uszkodzeń i awarii podległych maszyn, urządzeń, systemów i instalacji.
  • Diagnozowanie usterek i awarii w systemach automatyki przemysłowej klasy PLC, SCADA.
  • Prace konserwacyjno-remontowe związane z utrzymaniem ruchu obiektu (naprawy, konserwacje, przeglądy).
  • Uczestniczenie w realizacji projektów inwestycyjnych dotyczących maszyn, urządzeń, systemów i instalacji.​
  • Analiza przyczyn awarii/ problemów i wdrażanie akcji korygujących i zapobiegawczych.
  • Opracowywanie oraz opiniowanie dokumentacji technicznej oraz walidacyjnej.
  • Wykonywanie pomiarów wynikających z zasad bezpiecznej eksploatacji podległych urządzeń, instalacji i systemów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe o kierunku: elektroenergetyka, elektromechanika, elektryka, automatyka lub pokrewnego,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego, preferowane na stanowisku związanym z eksploatacją i instalacją urządzeń elektroenergetycznych,
  • uprawnienia elektryczne E i D (w zakresie eksploatacji i dozoru) powyżej 1 kV,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność rozwiązywania problemów inżynierskich z dziedziny elektroenergetyki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielność w podejściu do rozwiązywania problemów,
  • dokładność i skrupulatność.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu konserwacji i utrzymaniu budynków,
  • doświadczenie w zakresie obsługi instalacji i urządzeń elektroenergetycznych: rozdzielnic SN, nn, UPS, siłowni DC oraz agregatorów prądotwórczych,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń klimatyzacyjnych,
  • znajomość systemu AutoCAD.

Oferta

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologię),
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jedynej Agencji obsługującej ruch lotniczy na terenie Polski.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Polska Agencja Żeglugi Powietrznej”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału