Praca w Iskrzynii przy budowie S19. Aldesa Polska szuka pracownika

carpatiabiznes.pl 2 miesięcy temu
Zdjęcie: aldesa polska

Iskrzynia/Krosno/Praca. Aldesa Polska to firma będąca częścią hiszpańskiej Grupy Aldesa.

Od 2007 roku firma działa na polskim rynku, realizując projekty w sektorach budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.

Oferta pracy (Aldesa/Iskrzynia/Krosno)

Majster / Mistrz Robót Drogowych – Podwykonawcy S19

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac,
  • Kontrola wykonania robót ziemnych,
  • Kontrola wykonania nawierzchni asfaltowych i betonowych,
  • Rozliczanie zakresu robót objętych zadaniami,
  • Prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP i procedurami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowanie kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Umiejętność czytania projektów drogowych, znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność zarządzenia zespołem.

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Zapewniamy posiłki, kompletny ubiór,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia kluczowych uprawnień,
  • Perspektywa długofalowej współpracy przy kolejnych projektach Aldesa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • jeden krótszy dzień pracy

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Aldesa Polska”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału