Posłowie o Jędrzejewskim. "To jest teraz jego zadanie, żeby udowodnić"

8 godzin temu
Posłowie z sejmowej komisji zdrowia komentowali w "Kropce nad i" w TVN24 oskarżenia Emila Jędrzejewskiego, byłego ordynatora, w sprawie działania Szpitala Południowego. - Pojawia się pytanie, dlaczego w prokuraturze nie odpowiadał - mówiła Marta Golbik z KO. Janusz Cieszyński z PiS podkreślił, iż teraz zadaniem Jędrzejewskiego jest "udowodnienie tych wszystkich rzeczy".
Idź do oryginalnego materiału