Ponad 24 lata więzienia dla byłego ministra. Kulisy afery Koldo

1 godzina temu
Zdjęcie: / J.J. GUILLEN / POOL /PAP


Były minister transportu Hiszpanii Jose Luis Abalos, jeden z najbliższych współpracowników premiera Pedro Sancheza, został skazany na 24 lata i trzy miesiące więzienia za udział w gigantycznej aferze korupcyjnej związanej z pandemią Covid-19. To jednak dopiero początek – na...
Idź do oryginalnego materiału