W niedzielę w Polsce zwyciężyła MAGA. Po tym, jak wyborcy odrzucili kandydatów w stylu Trumpa w ostatnich wyborach w Kanadzie, Australii i Rumunii — co wystarczyło, by zasugerować międzynarodowy efekt „anty-Trumpa” — polscy wyborcy poszli w przeciwnym kierunku. Zaledwie dwa lata po wybraniu Tuska, Polska znów skręciła w prawo. Podobnie jak wybory prezydenckie w USA w […]
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Polska właśnie wysłała światu ponury sygnał ostrzegawczy
Powiązane
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
1 dzień temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
1 dzień temu

1 rok temu








