Podziękowania dla jednostek OSP podczas Zjazdu Oddziału Gminnego ZOSP RP

dabrowa-bial.pl 1 dzień temu

W trakcie Zjazdu Oddziału Gminnego ZOSP RP Burmistrz Dąbrowy Białostockiej wraz z Przewodniczącym Rady wyrazili słowa uznania i podziękowania wszystkim jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy za owocną współpracę, gotowość do niesienia pomocy oraz wkład w rozwój lokalnej społeczności.

Z głębi serca składamy Druhnom i Druhom wyrazy najserdeczniejszej wdzięczności za lata owocnej współpracy, bezinteresowną służbę, odwagę, poświęcenie oraz niezłomną gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, szlachetną postawę i codzienną troskę o bezpieczeństwo naszej społeczności. Z wyrazami szacunku i wdzięczności.

Idź do oryginalnego materiału