Do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęła petycja dotycząca zmian w wieku emerytalnym kobiet i mężczyzn. Dokument skierowany do prezydenta Karola Nawrockiego zakłada stopniowe zrównanie wieku emerytalnego obu płci. Autor proponuje, aby pierwszym krokiem było podniesienie wieku emerytalnego kobiet bezdzietnych do 65 lat. Na jakim etapie jest w tej chwili ta sprawa i czy może doprowadzić do zmian w przepisach dotyczących świadczeń emerytalnych?
Podniesienie wieku emerytalnego do 65 lat dla bezdzietnych kobiet pierwszym krokiem do zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Petycja trafiła do prezydenta RP Karola Nawrockiego
2 godzin temu
Zdjęcie: wiek emerytalny, świadczenie, emerytura, prezydent, Karol Nawrocki
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Podniesienie wieku emerytalnego do 65 lat dla bezdzietnych kobiet pierwszym krokiem do zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Petycja trafiła do prezydenta RP Karola Nawrockiego
Powiązane
Polecane
Kobieta zatrzymana po ataku nożem w centrum Toronto
35 minut temu
Polsat News Ujawnia. "Śmierć Pawła Pułaczewskiego"
55 minut temu
Wybuch w budynku w Wielkopolsce. Jedna osoba pod gruzami
1 godzina temu
Trzej biłgorajscy policjanci Zasłużeni dla Zdrowia Narodu
1 godzina temu











