Podejrzenie Eboli u kilkuset osób. WHO: Liczby te będą prawdopodobnie rosnąć
3 tygodni temu
Zdjęcie: Foto: REUTERS/Jean Bizimana
Szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) poinformował, iż z powodu Eboli w Demokratycznej Republice Konga zmarło już 139 osób, a ponad 600 wykazuje objawy groźnej choroby. Dodał także, iż liczby te będą prawdopodobnie rosnąć.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Podejrzenie Eboli u kilkuset osób. WHO: Liczby te będą prawdopodobnie rosnąć
Powiązane
Ranking "pokojowych państw". Rosja znów na szarym końcu
21 minut temu
Tusk żartuje z prezydenta. Czarnek mocno punktuje!
4 godzin temu
Sikorski napisał o Nawrockim. "Zapamiętajmy"
5 godzin temu
Tusk drwi, Nawrocki buduje relacje z USA
5 godzin temu
Polecane
Polacy nie zagrają w Mistrzostwach Europy
3 godzin temu
Bezpieczeństwo w praktyce. IV Piknik „Bezpieczny Powiat”
4 godzin temu









