Po zabiciu jaskółek w ośrodku przyrodniczym. Dyrektor, który to potępił, stracił stanowisko
10 miesięcy temu
- Strona główna
- Ekologia
- Po zabiciu jaskółek w ośrodku przyrodniczym. Dyrektor, który to potępił, stracił stanowisko
Powiązane
Polska mozaika
1 godzina temu
80-lecie Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
12 godzin temu
Gigantyczna inwestycja w Koźminie. Znamy szczegóły
14 godzin temu
Ekologia nad Odrą. Piknik „Razem dla Środowiska” w Opolu
16 godzin temu
Uczennice Zespołu Szkół w Strzegomiu laureatkami
19 godzin temu
Dzierżki zwiększyły moc o 0,5 MW. Więcej energii z biogazu
19 godzin temu















.webp)

![Ulicami Poznania przeszła tradycyjna procesja ku czci Serca Jezusa [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_6999.jpg)