Po Radzie Gabinetowej. „Nigdy nie było tak źle z budżetem”
9 miesięcy temu
Zdjęcie: Prezydent RP Karol Nawrocki podczas posiedzenia Rady Gabinetowej w Pałacu Prezydenckim w Warszawie / autor: PAP/Albert Zawada
Szef kancelarii prezydenta Zbigniew Bogucki: są rozbieżności z rządem ws. finansów i budżetu, prezydent będzie żądał odpowiedzi na piśmie
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Po Radzie Gabinetowej. „Nigdy nie było tak źle z budżetem”
Powiązane
Milczenie / szejkan
2 godzin temu
Polak zaginął w Turcji. Na jaw wyszły nowe fakty
3 godzin temu
Polecane
Nowi członkowie Honorowi PZKosz
1 godzina temu
Walne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów PZKosz
3 godzin temu
Z regionu. Wybrali się do Rosji z fałszywymi dokumentami
3 godzin temu














