Piątoklasiści z Piasku odwiedzili Starostwo Powiatowe

2 dni temu
Uczniowie klasy V Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piasku odwiedzili Starostwo Powiatowe, aby z bliska poznać funkcjonowanie samorządu powiatowego. Co ciekawe, na wycieczkę przyjechali rowerami, dając przykład aktywnego i ekologicznego sposobu przemieszczania się.
Idź do oryginalnego materiału