Ból przy dystrybutorze. Diesel w 10 dni drożeje o 30 gr
1 rok temu
Zdjęcie: Paliwa od początku stycznia systematycznie drożeją / autor: Fratria
Analitycy e-petrol.pl: w najbliższym tygodniu tankowanie benzyny poniżej 6 zł/l będzie wyjątkiem
- Strona główna
- Energetyka
- Ból przy dystrybutorze. Diesel w 10 dni drożeje o 30 gr
Powiązane
Mają pracę dla 20 osób. Można zarobić ponad 8 tys. zł
13 godzin temu
Karol Nawrocki: "Ta władza upadnie prędzej czy później"
15 godzin temu
Koniec CPN = choćby 60 gr więcej za litr paliwa
15 godzin temu
Polecane
Seria włamań do sklepów z kartami kolekcjonerskimi
15 godzin temu
Pendrive 512 GB czy 1 TB? Jak dobrać pojemność i typ portu?
17 godzin temu
Gruzini złapani na gorącym uczynku. Jest nagranie z akcji
21 godzin temu














