Mieszkańcy Opalenia nie odpuszczają walki przeciwko planowanym zapisom umożliwiającym budowę zakładu do obróbki termicznej odpadów. W internecie pojawiły się poruszające krótkie filmiki pokazujące prawdziwe emocje i historie zwykłych ludzi. W odpowiedzi na ich sprzeciw, burmistrz Maciej Czarnecki zabrał głos, deklarując, iż nie wprowadzi zmian proponowanych przez inwestora. Protest przenosi się z sal obrad do przestrzeni publicznej – i nabiera coraz większego rozgłosu. Filmiki mieszkańców – siła opowieści zwykłych ludzi Kiedy władza milczy lub mówi niezrozumiałym językiem planistycznych zapisów, mieszkańcy Opalenia wzięli sprawy w swoje ręce. W sieci pojawiły się dziesiątki krótkich nagrań – autentycznych, często bardzo emocjonalnych. Na filmach widać
Opalenie w sieci! Mieszkańcy nie odpuszczają, burmistrz odpowiada
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Opalenie w sieci! Mieszkańcy nie odpuszczają, burmistrz odpowiada
Powiązane
Podwyżka dla wójta gminy Łękawica
20 minut temu
Polecane
Życzymy chłodnego dnia!
14 minut temu
Świnoujście. Skandal na Dniach Morza w Świnoujściu
31 minut temu














