Oferta pracy na stanowisku elektryka w spółce Miejska Kanalizacja i Wodociągi w Czarnkowie

czarnkow.pl 1 miesiąc temu

OFERTA PRACY

Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o. w Czarnkowie poszukuje osoby na stanowisko:

ELEKTRYK:

Twój zakres obowiązków:

- natychmiastowe reagowanie na zaistniałe awarie i sprawne ich usuwanie,

- prawidłową eksploatację oraz utrzymanie w ciągłej sprawności i dobrym stanie technicznym maszyn, urządzeń i infrastruktury elektroenergetycznej użytkowanych przez Spółkę,

- utrzymanie i adekwatna eksploatacja szaf sterowniczych, hydroforni, przepompowni ścieków, studni głębinowych, ujęć wody, oczyszczalni ścieków, agregatów pompowych,

- przeglądy, konserwacja oraz wymiana źródeł światła w obiektach Spółki,

- drobne prace ślusarskie w ramach dokonywanych napraw,

- praca na wysokości powyżej 3 metrów,

- zabezpieczanie przewodów elektrycznych,

- wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej,

- montowanie szaf sterowniczych/rozdzielczych.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk miłe widziane

- wykształcenie kierunkowe, zawodowe lub średnie techniczne, preferowany kierunek: elektryk,

- wiedza z zakresu podstawowych układów elektryki,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- znajomość obsługi komputera w zakresie podstawowym,

- prawo jazdy kategorii B,

- motywacja do pracy,

- umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole,

- sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych,

- aktualne uprawnienia w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektroenergetycznych (E+D) – mile widziane

- dyspozycyjność i gotowość do pracy ze względu na konieczność usuwania nagłych awarii po godzinach pracy,

- gotowości do pracy zmianowej, w godzinach nocnych w przypadku wystąpienia awarii,

- gotowości do pełnienia dyżuru domowego poza godzinami pracy, w tym w dniach ustawowo wolnych od pracy, niedziele i święta,

Oferujmy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- stabilną pracę w doświadczonym zespole,

- prace stacjonarną,

- pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

- nagrody jubileuszowe,

- „13-te wynagrodzenie”

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

- życiorys (CV),

Dokumenty należy składać w Sekretariacie pod adresem:

Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o.

64-700 Czarnków

ul. Gdańska 48

lub przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Czas składania ofert do 30.09.2024r.

Idź do oryginalnego materiału