Obiecywano większe obsady karetek po śmierci ratownika. Zespołom grożą jednak cięcia

1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: Adobe Stock


Po tragicznej śmierci ratownika w Siedlcach zapowiadano zwiększenie obsady w karetkach. Składy miały być trzyosobowe. Tymczasem, jak ustalił portal Rynek Zdrowia, tam gdzie wdrożono zmiany, pojawiły się już pierwsze wnioski o zmniejszenie zespołów. Powodem są pieniądze.
Idź do oryginalnego materiału