O człowieku w szambie / janko

publixo.com 1 godzina temu

O człowieku w szambie

Pewien mieszkaniec przysiółka Kleków
całymi dniami taplał się w ścieku.
Zapytany, jak się czuje,
odrzekł szambo mi smakuje,
bowiem w nim siedzę prawie pół wieku.
Idź do oryginalnego materiału