W czwartek, 13 października br. w Nowym Tomyślu Parlamentarzyści Senator Jan Filip Libicki oraz Poseł Krzysztof Paszyk z Polskiego Stronnictwa Ludowego zainaugurowali działalność wspólnego biura Parlamentarnego.
W uroczystości otwarcia biura uczestniczyli lokalni samorządowcy m.in. Wicestarosta Marcin Brambor, członkowie władz powiatowych Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.
Biuro mieści się w Nowym Tomyślu przy Ulicy Wincentego Witosa 1.

3 lat temu








![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




