Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa zakończyła prace nad nowym logotypem. Jak poinformował zarząd, nowy znak graficzny ma odzwierciedlać rozwój spółdzielni, a jego wdrażanie będzie przebiegać stopniowo przez najbliższe miesiące. Dodano, iż Zmiana identyfikacji wizualnej, jak informuje GSM, poprzedzona została wielomiesięcznymi analizami, konsultacjami oraz testami różnych propozycji. Ostatecznie zarząd zatwierdził nową wersję logotypu, który ma być bardziej nowoczesny, […]