Nowe stowarzyszenie na prawicy. "Ewka będzie Sławkowi podbierać ludzi"
Zdjęcie: Sławomir Mentzen
Ewa Zajączkowska-Hernik ogłasza nowe stowarzyszenie na prawicy. Oficjalnie "samowykreślona" europosłanka działa w Konfederacji, a jednocześnie ma wokół siebie ludzi, których zausznicy Sławomira Mentzena wyrzucali ostatnio ze swoich struktur. Zajączkowska-Hernik gra mocno na siebie, choć na całym zamieszaniu mogą skorzystać narodowcy od Krzysztofa Bosaka, a także Jarosław Kaczyński.

2 godzin temu




![GMINA DRWINIA. 700-lat Mikluszowic [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/729139352_1379385694005160_2997725783774616383_n.jpg)




