Nowe stowarzyszenie na prawicy. "Ewka będzie Sławkowi podbierać ludzi"

2 godzin temu
Zdjęcie: Sławomir Mentzen


Ewa Zajączkowska-Hernik ogłasza nowe stowarzyszenie na prawicy. Oficjalnie "samowykreślona" europosłanka działa w Konfederacji, a jednocześnie ma wokół siebie ludzi, których zausznicy Sławomira Mentzena wyrzucali ostatnio ze swoich struktur. Zajączkowska-Hernik gra mocno na siebie, choć na całym zamieszaniu mogą skorzystać narodowcy od Krzysztofa Bosaka, a także Jarosław Kaczyński.
Idź do oryginalnego materiału