Nowe otwarcie w relacjach z Polską. Szefowa MSZ Węgier ogłasza
4 tygodni temu
Zdjęcie: /Szilard Koszticsak /PAP
Szefowa węgierskiej dyplomacji Anita Orban ogłosiła w poniedziałek na platformach społecznościowych odwołanie węgierskiego ambasadora w Polsce, którym od 30 października 2024 roku był Istvan Ijgyarto.
- Strona główna
- Polityka światowa
- Nowe otwarcie w relacjach z Polską. Szefowa MSZ Węgier ogłasza
Powiązane
Już nie GMO. Parlament Europejski przyjął przepisy o NGT
40 minut temu
Czy będzie reakcja państwa na wydarzenia w Berlinie?
2 godzin temu
Problemy syna Bolsonaro. Sąd Najwyższy ogłosił wyrok
2 godzin temu
Polecane
17-latka odpowie za fałszywy alarm w szkole
1 godzina temu







![Taksówkarz sprawcą kolizji w Ostrołęce. Posypały się punkty karne [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/kolizja_taxi.png)

