Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik oraz burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce Stanisław Porada uczestniczyli w otwarciu projektu „Centrum Usług Społecznych w Gminie Działoszyce – nowa jakość życia mieszkańców”. Przedsięwzięcie o wartości 4 963 996,59 zł, dofinansowane kwotą 4 696 546,59 zł z Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego, zapewni kompleksowe wsparcie dla 356 mieszkańców gminy. Projekt realizowany […]
Nowa jakość życia mieszkańców”. Blisko 5 milionów złotych dla gminy Działoszyce na rozwój usług społecznych
spottedalert.pl 1 dzień temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Nowa jakość życia mieszkańców”. Blisko 5 milionów złotych dla gminy Działoszyce na rozwój usług społecznych
Powiązane
Prognoza Kwaśniewskiego – rozejm zamiast pokoju
2 godzin temu
W Toronto będzie więcej deptaków?
5 godzin temu
Morawiecki organizuje wielki zjazd bez Kaczyńskiego
6 godzin temu
Polecane
KONIEC ROKU SZKOLNEGO – CZAS NA KINO
2 godzin temu
Na straży pamięci
2 godzin temu
Śladami Singera w Lubartowie
2 godzin temu




![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)






