Nielegalne składowiska wróciło na stół

1 godzina temu
Przedstawiciele samorządu województwa, instytucji ochrony środowiska, służb oraz władz lokalnych spotkali się, aby omówić sytuację nielegalnego składowiska odpadów tekstylnych w Kamieńcu.
Idź do oryginalnego materiału