Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) zapowiedział wznowienie naboru wniosków w programie „Dofinansowanie przydomowych magazynów energii – Część 1 (KPO)”. Nabór ruszy 8 czerwca br. i potrwa do
NFOŚiGW wznowi nabór wniosków w programie „Dofinansowanie przydomowych magazynów energii
6 dni temu
- Strona główna
- Energetyka
- NFOŚiGW wznowi nabór wniosków w programie „Dofinansowanie przydomowych magazynów energii
Powiązane
Koniec wolnego rynku? Waszyngton kopiuje taktykę Pekinu
5 godzin temu
Więcej offshre w KPEiK. Minister podała szczegóły
11 godzin temu
Polecane
Kradli paliwo z ciągnika. 22-latek z 14 zarzutami
6 godzin temu














