Naziopolo przestaje być śmieszne, kiedy polityczni idioci traktują je poważnie. Wersalu w polskich internetowych salonach politycznych nie będzie. Bo króluje tam „naziopolo”. Czysto polska „doktryna odstraszania”. Polegająca na ciągłym straszeniu polskiego „ciemnego ludu” wyborczego i wywoływaniu jego nienawiści do podsuwanych mu wrogów Polski i Polaków. Wszystko w celu zapewnienia Polkom i Polakom poczucia przyszłego bezpieczeństwa […]
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Nazio rządzi!
Powiązane
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
1 dzień temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
1 dzień temu

2 dni temu








