Nawrocki o Tusku. "Cieszę się, iż wsłuchał się w głos prezydenta"
3 tygodni temu
Zdjęcie: /Wojciech Olkuśnik /East News
"Cieszę się, iż (premier - przyp. red.) wsłuchał się w głos prezydenta, który otworzył drogę do dobrych relacji Polski i USA" - w ten sposób prezydent Karol Nawrocki skomentował słowa Donalda Tuska na temat przyjaźni i współpracy polsko-amerykańskiej.
- Strona główna
- Polityka światowa
- Nawrocki o Tusku. "Cieszę się, iż wsłuchał się w głos prezydenta"
Powiązane
Starcie Jabłońskiego ze Szczerbą. Fakty kontra wrażenia
5 godzin temu
Polecane
Polacy nie zagrają w Mistrzostwach Europy
3 godzin temu
Bezpieczeństwo w praktyce. IV Piknik „Bezpieczny Powiat”
4 godzin temu









