Nawrocki chwali się wetami i stawia sprawę jasno: „229 podpisałem, 37 zawetowałem”.
2 dni temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Nawrocki chwali się wetami i stawia sprawę jasno: „229 podpisałem, 37 zawetowałem”.
Powiązane
Marek A. Cichocki: Radykalny zwrot ku oswajaniu przemocy
2 godzin temu
Bez cudzoziemców cofnęlibyśmy się o 12 lat
2 godzin temu
Polecane
Trzaskowski ruszył z gratulacjami. I się zaczęło. Burza
37 minut temu
Interwencja policji z tragicznym finałem
6 godzin temu
Legia Warszawa mistrzem Polski. Drugi raz z rzędu
8 godzin temu







