Najwyższy - do dachu - wieżowiec w Polsce ma powstać we Wrocławiu. Deweloper kupił już ziemię, na której można postawić aż 272-metrową wieżę. Poznaliśmy projekt i koncepcję inwestycji wartej przeszło 3 mld zł. Jednak, jak mówi nam przedstawiciel firmy Giant, potrzebny jest partner, który sfinansuje wielką budowę.
Najwyższy wieżowiec w Polsce. Chcą go zbudować we Wrocławiu. „Każdy ma swoje aspiracje”
3 tygodni temu
Zdjęcie: Wizualizacja potencjalnego wieżowca we Wrocławiu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Najwyższy wieżowiec w Polsce. Chcą go zbudować we Wrocławiu. „Każdy ma swoje aspiracje”
Powiązane
Polecane
Bójka Polaków z Ukraińcami. Policja prowadzi dochodzenie
30 minut temu
Kobieta zatrzymana po ataku nożem w centrum Toronto
48 minut temu
Polsat News Ujawnia. "Śmierć Pawła Pułaczewskiego"
1 godzina temu
Wybuch w budynku w Wielkopolsce. Jedna osoba pod gruzami
1 godzina temu
Trzej biłgorajscy policjanci Zasłużeni dla Zdrowia Narodu
1 godzina temu











