9 grudnia 2022 r. zostały wręczone Nagrody Prezesa Rady Ministrów za bardzo wysokie wyniki w nauce osiągnięte w roku szkolnym 2021/2022.
Wśród nagrodzonych znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły: Dawid Kuliński (kl.4 TsA) i Piotr Kapuściński (kl. 4 TiD).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

3 lat temu




![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




