23 czerwca 2026 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Włocławek odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych.
W trakcie uroczystości Prezydent Miasta Włocławek, Pan Krzysztof Kukucki, w obecności Zastępcy Prezydenta Miasta Włocławek, Pani Moniki Jabłońskiej, wręczył nagrody najlepszym uczniom włocławskich szkół – laureatom i finalistom ogólnopolskich konkursów.
Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń czwartej klasy Technikum nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
REMIGIUSZ MILCZAREK z kl. 4TDC
laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Transporcie Drogowym.
Serdecznie gratulujemy!
Uczniowi podczas uroczystości towarzyszyła wicedyrektor Katarzyna Dąbrowska

4 dni temu










