Nagroda Prezydenta Miasta dla uczniów

4 dni temu

23 czerwca 2026 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Włocławek odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych.

W trakcie uroczystości Prezydent Miasta Włocławek, Pan Krzysztof Kukucki, w obecności Zastępcy Prezydenta Miasta Włocławek, Pani Moniki Jabłońskiej, wręczył nagrody najlepszym uczniom włocławskich szkół – laureatom i finalistom ogólnopolskich konkursów.

Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń czwartej klasy Technikum nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku

REMIGIUSZ MILCZAREK z kl. 4TDC

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Transporcie Drogowym.

Serdecznie gratulujemy!

Uczniowi podczas uroczystości towarzyszyła wicedyrektor Katarzyna Dąbrowska

Idź do oryginalnego materiału