Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu – 11 lipca o 17:15

oswieciminfo.pl 2 dni temu


Już niedługo odbędzie się czwarta sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu. Mieszkańcy będą mogli śledzić jej przebieg dzięki transmisji na żywo. Sprawdź szczegóły dotyczące wydarzenia!
  • Terminy i miejsce sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu
  • Dostępność i jawność obrad
  • Informacje dodatkowe i dostęp do materiałów

Terminy i miejsce sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu

W najbliższy czwartek, 11 lipca, o godzinie 17:15 w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara Internatu Powiatowego Zespołu Nr 2 SOMSiT przy ulicy Bema 4 odbędzie się czwarta sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu. Jest to ważne wydarzenie dla mieszkańców, którzy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi decyzjami i planami władz powiatowych.

Dostępność i jawność obrad

W trosce o transparentność działań, sesja będzie transmitowana na żywo. Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej, co umożliwi wszystkim zainteresowanym śledzenie obrad w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mieszkańcy, którzy nie mogą osobiście pojawić się na sesji, będą mieli pełen wgląd w jej przebieg.

Informacje dodatkowe i dostęp do materiałów

Szczegółowy porządek obrad oraz materiały związane z sesją zostały opublikowane na platformie eSesja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. Każdy, kto chce dokładnie zapoznać się z tematami, które będą poruszane, może skorzystać z tych źródeł.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego śledzenia obrad i angażowania się w sprawy powiatu. To doskonała okazja, aby być na bieżąco z decyzjami, które mogą mieć wpływ na naszą lokalną społeczność.


Według informacji z: Powiat Oświęcimski
Idź do oryginalnego materiału