Nadleśnictwo Rybnik wprowadza zakaz palenia ognisk w lesie
6 dni temu
Zdjęcie: Nadleśnictwo Rybnik
Nadleśnictwo Rybnik ogłosiło, iż znów w lasach obowiązuje zakaz palenia ognisk. Ograniczenie wprowadzono ze względu na suszę i niską wilgotność ściółki.
- Strona główna
- Ekologia
- Nadleśnictwo Rybnik wprowadza zakaz palenia ognisk w lesie
Powiązane
„PRZE BŁYSKI” - pierwsza wystawa twórców Natur-Chaty
7 godzin temu
Nowa hala sportowa zamieni się w wielki bazar odzieży
11 godzin temu
Polecane
Słowo do Słowa, 9 czerwca 2026
3 godzin temu















![Wrocław: przy parafii św. Karola Boromeusza powstał drugi dom dla wielu dzieci [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/460922336_851026347209732_837806485896500415_n.jpg)

