Obserwując kampanię wyborczą, a mamy ważne wybory, bo prezydenckie, mam kilka przemyśleń, także odnoszących się do tej naszej lewicowości – powstałych przy okazji lektury Zygmunta Baumana. Znam, cenię, lubię. Baumana. Do kampanii mam większy dystans…ale do...
Michał Peno: Demokracja sterowana pilotem „środkowego wyborcy”
1 rok temu
Obserwując kampanię wyborczą, a mamy ważne wybory, bo prezydenckie, mam kilka przemyśleń, także odnoszących się do tej naszej lewicowości – powstałych przy okazji lektury Zygmunta Baumana. Znam, cenię, lubię. Baumana. Do kampanii mam większy dystans…ale do...
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Michał Peno: Demokracja sterowana pilotem „środkowego wyborcy”
Powiązane
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
1 dzień temu











