Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda uhonorował małżeństwa z gminy Wieprz.
Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta wręczyła wójt Wieprza Małgorzata Chrapek. Jubilaci otrzymali także listy gratulacyjne, kwiaty oraz prezenty od samorządowców.
Samorządowcy Wieprza nie zapomnieli o małżeństwach obchodzących diamentowe gody (60 lat), wręczając małżonkom kwiaty i upominki.
Uroczystość uświetnił koncert orkiestry dętej z Frydrychowic.


3 lat temu



![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)





