„Społeczeństwa, w których żyjemy, są zupełnie inne niż kiedyś. Mamy więcej do stracenia, bo przez ostatnie dwieście lat wywalczono bardzo wiele i mimo wszystkich problemów system jest bardziej sprawiedliwy niż dawniej. Jest więc czego bronić i na czym się oprzeć. Ale zmienił się też charakter polityki. Rzadziej dochodzi do otwartych buntów, bo częściej można negocjować przy stole, a nie poprzez zamieszki” – mówi Przemysław Wielgosz.
Mamy dużo do stracenia. Kamil Czudej rozmawia z Przemysławem Wielgoszem [WYWIAD]
3 tygodni temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Mamy dużo do stracenia. Kamil Czudej rozmawia z Przemysławem Wielgoszem [WYWIAD]
Powiązane
Suchanow, Stanowiski i poszukiwania w "kiblu"
1 godzina temu
O trudnościach w kontaktach z sąsiadami / janko
1 godzina temu
Polecane
Groził prezydentowi. Ukrainiec stanie przed prokuratorem
14 minut temu
Zatrzymano 36-latka, który miał grozić Prezydentowi RP
26 minut temu
Poszukiwania mężczyzny w zbiorniku Kruki – ZDJĘCIA
54 minut temu
Pościg ulicami miasta. Policjanci szukają zbiega
1 godzina temu












