Magyar oficjalnie premierem. "Czuję i rozumiem odpowiedzialność"
1 miesiąc temu
- Strona główna
- Polityka światowa
- Magyar oficjalnie premierem. "Czuję i rozumiem odpowiedzialność"
Powiązane
Już nie GMO. Parlament Europejski przyjął przepisy o NGT
52 minut temu
Czy będzie reakcja państwa na wydarzenia w Berlinie?
2 godzin temu
Problemy syna Bolsonaro. Sąd Najwyższy ogłosił wyrok
2 godzin temu
Polecane
17-latka odpowie za fałszywy alarm w szkole
1 godzina temu







![Taksówkarz sprawcą kolizji w Ostrołęce. Posypały się punkty karne [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/kolizja_taxi.png)

