Do ciepłego, kochającego domu trafiła już kilkumiesięczna kotka, którą kilka dni temu uratowali druhowie z OSP Stepnica.
Małe kocię, przypomnijmy, wpadło do studzienki kanalizacji burzowej w miejscowości Łąka. Spędziło w niej dwa dni, na szczęście w porę z pomocą przybyli druhowie z OSP Stepnica, którzy głodne i wyziębione zwierzę oswobodzili ze śmiertelnej pułapki i przekazali pracownikom magistratu. A cała historia kończy się teraz happy endem.

Jej bohaterka, która nosi teraz piękne imię Luna, rozpoczęła dzisiaj nowe, szczęśliwe życie w bezpiecznym i pełnym miłości domu. Jak widać na zdjęciach, ma się świetnie.

1 rok temu

![Walne Zebranie Pułtuskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego [FILMY, ZDJĘCIA, RELACJA]](https://pultusk24.pl/static/files/gallery/118/1833004_1782229928.webp)







