Zbliża się listopad, a wraz z nim wspomnienie Wszystkich Świętych. Jest to czas zadumy i wyciszenia. Wspominamy wtedy zmarłych i oddajemy im hołd.
Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik wraz z Wicestarostą Sławomirem Olejniczakiem już dziś złożyli kwiaty przy pomniku Bohaterów Ziemi Sierpeckiej, pomniku Powstańców Styczniowych i pomniku Polaków rozstrzelanych na „glinkach” w 1940 roku, aby ocalić od zapomnienia tych, którym zawdzięczamy dziś wolną Polskę.

3 lat temu












![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




