Lekarka alarmuje: Też mamy takiego "Dawidka"
3 godzin temu
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria
Kolejna sygnalistka anonimowo zadzwoniła do studia kanału Zero! To lekarka z 30-letnim stażem. „Też mamy takiego ‘Dawidka’. Nikt nie reaguje. Ja myślę, iż ja też za chwilę stracę pracę […] Rozumiem ludzi, iż boją się być sygnalistami, bo to...
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Lekarka alarmuje: Też mamy takiego "Dawidka"
Powiązane
Kaczyński o merze Lwowa: To banderowiec oczywisty
1 godzina temu
Jarosław Kaczyński zwróci order Ukraińcom
1 godzina temu
Kaczyński zwróci order Ukraińcom. "Wyraz lojalności"
1 godzina temu
Kaczyński ogłosił. Zwróci Ukraińcom order
1 godzina temu
Polecane
Tragedia w powiecie międzychodzkim
33 minut temu








![Olsztyn. Strzelał z wiatrówki w przystanek autobusowy przy ul. Lubelskiej [ZDJĘCIA]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47345/e19f580c0102d8db6be389e60e881ddd.jpg)
