"Legitymacji nie dałem". Sakiewicz komentuje sprawę Ziobry
3 tygodni temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- "Legitymacji nie dałem". Sakiewicz komentuje sprawę Ziobry
Powiązane
"Postępuje roztropnie". Kosiniak-Kamysz chwali Nawrockiego
1 godzina temu
Polecane
Zamieszki po ataku w Belfaście. Premier Starmer: szokujące
1 godzina temu








