„Lasy Państwowe wycinają za dużo drzew. Na ich działania nakładają się zmiany klimatu i chociażby to, iż drzewa zaczęły rosnąć wolniej, bo przez kilka lat były potężne susze. 80 procent lasów to nasze wspólne dobro, a nie mamy możliwości zaskarżenia decyzji Lasów Państwowych w sprawie ich działań” – mówi Augustyn Mikos z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.
- Strona główna
- Ekologia
- Lasy idą na deski i na opał
Powiązane
Polityka klimatyczna UE to samobójstwo gospodarcze
8 godzin temu
Sektor drzewny traci cierpliwość. Skarga na Hennig-Kloskę
11 godzin temu
Miliony dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Domator”.
13 godzin temu
Polecane
Bitcoin uzależniony od spółek AI? Zaskakująca analiza
3 godzin temu
Słowo do Słowa, 24 czerwca 2026
3 godzin temu

3 lat temu











![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)


