– Łączy nas więcej – to hasło wyborcze Magdaleny Biejat, kandydatki Lewicy na urząd prezydenta RP. – Nadrzędnym celem jej prezydentury będzie budowanie wspólnoty – poinformowała Biejat podczas konwencji w Warszawie. Kandydatka na najwyższy urząd w państwie przedstawiła również swój sztab wyborczy, jego szefową została senatorka Anna Górska, a w jego skład weszli parlamentarzyści Lewicy. Magdalena Biejat zabrała głos na konwencji wyborczej w Warszawie...
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- „Łączy nas więcej” – wizja prezydentury Magdaleny Biejat
Powiązane
Rumunia i Mołdawia zjednoczone? Przyjęto projekt ustawy
6 godzin temu

1 rok temu












