Kwartalny zysk Orlenu. Fąfara: sukces; Obajtek: kiepsko
1 tydzień temu
Zdjęcie: Daniel Obajtek bardzo krytycznie ocenia dokonania biznesowe prezesa Orlenu Ireneusza Fąfary / autor: Fratria / AW/ AS / KK / LS
Prezes Orlenu: "osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki we wszystkich segmentach". B. prezes: „Łupią na paliwie, nie ma żadnych nowych inwestycji i akwizycji”
- Strona główna
- Energetyka
- Kwartalny zysk Orlenu. Fąfara: sukces; Obajtek: kiepsko
Powiązane
Koniec wolnego rynku? Waszyngton kopiuje taktykę Pekinu
5 godzin temu
Więcej offshre w KPEiK. Minister podała szczegóły
11 godzin temu
Polecane
Kradli paliwo z ciągnika. 22-latek z 14 zarzutami
6 godzin temu














