Andrzej Duda wystąpił jako gość specjalny konwencji wyborczej Karola Nawrockiego w niedzielę w Łodzi. - Przyjechałem, bo jest to dla mnie ten niezwykle istotny moment. Zarówno dla mnie, jako prezydenta RP, jak i dla mnie, jako po prostu obywatela, waszego kolegi, waszego przyjaciela - mówił ze sceny. Konwencja Karola Nawrockiego. Andrzej Duda na scenie
1 rok temu
Andrzej Duda wystąpił jako gość specjalny konwencji wyborczej Karola Nawrockiego w niedzielę w Łodzi. - Przyjechałem, bo jest to dla mnie ten niezwykle istotny moment. Zarówno dla mnie, jako prezydenta RP, jak i dla mnie, jako po prostu obywatela, waszego kolegi, waszego przyjaciela - mówił ze sceny. - Strona główna
- Wybory i nastroje
- Konwencja Karola Nawrockiego. Andrzej Duda na scenie












