Konkurs Palm Wielkanocnych w Piekiełku został zorganizowany w godzinach popołudniowych, po nabożeństwie Gorzkich Żali i Mszy świętej. Organizatorem Konkursu było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Piekiełko i Okolic, przy współudziale Sołtys wsi Piekiełko Zofii Jeż. Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek ufundował nagrodę dla wykonawcy najwyższej palmy.
Konkurs poprowadził prezes Stowarzyszenia Rafał Pławecki.
IWS

IWS


![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







