Kongres PV 27-28 maja 2024 r. – DoubleTree by Hilton, Warszawa

1 miesiąc temu

Fotowoltaika w ostatnich latach wyrosła na główną siłę napędową transformacji energetycznej. Dynamiczny rozwój tego sektora to gwarancja szybkiego przyrostu nowych mocy w OZE i wzmocnienia niezależności energetycznej. Podczas gdy rynek prosumencki zwolnił i wydaje się nasycony, obserwujemy wyraźnie rozwój fotowoltaiki wielkoskalowej i instalacji dla przemysłu. Przed jakimi wyzwaniami stoi branża PV w Polsce? Czy sieć jest w stanie przyjąć kolejne moce z farm słonecznych? Jak coraz częstsze redysponowanie mocy wpływa na sektor fotowoltaicznego? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas V edycji Kongresu PV.

Kongres PV 2024 to nie tylko forum wymiany wiedzy i doświadczenia, ale także okazja do budowy strategicznych partnerstw i współpracy. W tym roku spodziewamy się ponad 800 uczestników, reprezentujących różnorodne obszary branży fotowoltaicznej: inwestorów, deweloperów, producentów, usługodawców, przedstawicieli samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych oraz administracji publicznej.

V edycja Kongresu PV – najważniejszego wydarzenia sektora energetyki słonecznej w Polsce, odbędzie się w dniach 27-28 maja 2024 r. Spotkamy się w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton, gdzie jak co roku na chwilę skoncentruje się życie branży fotowoltaicznej. Panele dyskusyjne, merytoryczne wystąpienia ekspertów, nowoczesna przestrzeń targowa, spotkania B2B, bankiet oraz liczne atrakcje towarzyszące – to tylko niektóre z elementów naszego wydarzenia.

https://kongrespv.pl/

Serdecznie zapraszamy – spotkajmy się, aby wspólnie kształtować przyszłość energetyki słonecznej w Polsce!

Ważne linki:

Strona Kongresu PV https://kongrespv.pl/

Rejestracja na spotkania B2B: https://viii-solar-energy-business-mixer.b2match.io/

Idź do oryginalnego materiału