W środę, 9 kwietnia 2025 roku, w pięknej scenerii Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
odbyła się konferencja poświęcona tematyce energetyki przyszłości
.
W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów z całego regionu
, w tym Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki oraz Piotr Rzeszotarski – Wicestarosta Sierpecki
. Konferencja była okazją do rozmów na temat wyzwań i szans związanych z transformacją energetyczną oraz wdrażaniem nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań w energetyce lokalnej ![]()
.
Podczas spotkania eksperci omawiali m.in. rozwój odnawialnych źródeł energii
, efektywność energetyczną w jednostkach samorządu terytorialnego
oraz nowe programy wsparcia dla inwestycji proekologicznych ![]()
.




























1 rok temu

![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







